• info@ifittturkiye.org

Turizmin başladığı yer olan Alanya’da ‘turizm teknolojileri gözünden seyahat ve iklim krizine yeni bakış açıları’ mottosuyla özel sektör, akademi ve öğrencilerin katılımı ile turizm ve teknolojinin yeni meslekler, yeni araştırma ve geliştirme konuları ve uygulamalı örnekleri ile gerçekleşeceği kış okulu ve zirvede buluşmaya hazır mısınız?

 

IFITT (Uluslararası Bilgi Teknolojileri Turizm ve Seyahat Federasyonu) Türkiye Temsilciliği ve Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Turizm Fakültesi iş birliği ile 03-05 Şubat 2023 tarihlerinde Alanya’da Drita Hotel Resort & Spa ‘da kış okulu ve zirvesi gerçekleştirilecektir. Detaylar için aşağıda yer alan sosyal medya hesapları ve web sitemizi takip edebilirsiniz.

 

Are you ready to meet in the Winter School and Summit in Alanya where the tourism began; where there will be new appliances, studies, research and development regarding tourism and technology with the attendance of students, academicians and private industry, under the motto "New Perspectives to Climate Crisis and Travel Through the eyes of Tourism Technologies"?

 

Winter School and summit will be held in Alanya Drita Hotel Resort & Spa, in 03*05 February 2023, with IFITT (International Federation for Information Technologies in Travel and Tourism) Turkey Chapter in collaboration with Alanya Alaaddin Keykubat University. For detailed information, you may follow our web site and social media accounts underneath the text.