• info@ifittturkiye.org

IFITT


Bilgi teknolojilerinin seyahat ve turizm alanında kullanımına yönelik deneyim, bilgi ve heyecanı paylaşmak, sektörle işbirlikleri geliştirmek, sosyal sorumluluk hissetmek ve bilimsel mükemmelliği hedeflemek misyonuyla kurulan; Uluslararası Bilgi Teknolojileri Turizm ve Seyahat Federasyonu (IFITT), 1997 yılında Avusturya'nın Innsbruck kentinde kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak kuruldu.


Bugün sektörün ve akademinin ilgili tüm alan ve kademelerinden çok sayıda aktif uzman ve öğrenci üyesi bulunan IFITT, her yıl düzenli olarak çeşitli konferanslar, etkinlikler ve çalışmalar düzenlemektedir.


IFITT TÜRKİYE


2017 yılında ön çalışmaların ardından 2019 yılında akademisyen ve özel sektör temsilcilerinden oluşan bir grupla kurulan IFITT Türkiye, yıl boyunca öğrenciler, özel sektör ve akademisyenlerle IFITT söyleşi serilerine devam ediyor. 

 

IFITT


International Federation for Information Technologies in Travel and Tourism (IFITT) was found in Innsbruck, Austria in 1997 as a non-profit institution with the mission of sharing the exerience and excitement of usage of information technologies within the field of travel and tourism, developing collaboraitons with the industry, aiming for the scientific perfection and to achieve the feeling of social responsibility.

 

IFITT, with active members from every concerning section of industry and academy, professional and student; conducts conferences, events and studies every year.

 

IFITT TÜRKİYE

 

IFITT Türkiye; founded by a group of representatives of private industry and academicians in 2019, after the pre-studies in 2017, continues its interviews with academicians, student and representatives of private industry throughout the year.